Contact

Clubhuis:
Laan van Poot 353A
2566 DA  Den Haag
Telefoon clubhuis: 070-368 19 19

Secretariaat:
Postbus 13053
2501 EB Den Haag
e-mail: secHaag@gmail.com
Telefoon: 06 – 46 70 00 05 (na 18.00 uur)

Contributie:
509337 t.n.v. penningmeester Haag Atletiek
e-mail: conhaag@gmail.com

Gebruik accommodatie: Peter Jutte PJutte@hotmail.nl

PR en Sponsoring:  Louis Hueber sponsoring@haagatletiek.nl

Nieuws melden of vragen over de website?  Gebruik het nieuwsformulier of mail naar communicatie@haagatletiek.nl

Redactie clubblad Haagse Bluf:  e-mail: redactie@haagatletiek.nl

Jeugd (pupillen; t/m 12 jaar):  Rob de Does robdedoes@casema.nl

Jeugd D-junioren: Dirk Versluis versluis.dirk@gmail.com

Jeugd B en C-junioren:  Hans Coolen coolen205@zonnet.nl

Jeugd A-junioren:  Paul Wernert pwe0352@telfort.nl

Baanatletiek (technische- en baanonderdelen):  Paul Wernert pwe0352@telfort.nl

MiLa (baan & wegwedstrijd): pim@verquisting.nl

Aanmelden CPC loopgroepen: cpchaagatletiek@ziggo.nl

Loopgroepen (recreatief lopen en fitwalken):René le Grand r.le.grand@hccnet.nl

Loopgroepen (prestatielopen): Sjaak Oosterlaken sjaakoosterlaken@gmail.com

Aanmelden Vredesloop groepen:  vredesloophaagatletiek@ziggo.nl 

Blessureherstelgroep:  Jos Ghijsels info@jgfysio.nl

Blessurespreekuur: Liliane Mandema en Hans Koning  blessurespreekuur@fysiotherapiepraktijk.nl

Bardienst, aanmelden/info vrijwilliger bardienst:  barmedewerkers@haagatletiek.nl