De Hardloopwinkel 1 van de 4
lopen en De Hardloopwinkel Crosscircuit Seizoen 2009/2010
Voorinschrijving voor zowel de cross als voor de 1 van de 4-lopen is gratis voor de leden van Haag Atletiek, The Hague Road Runners, De Koplopers en Sparta
(via de inschrijflijst of de site bij je eigen vereniging).
Kosten bij na-inschrijving: € 2,00
Reglement
De Hardloopwinkel 1 van de 4 – lopen (4 wedstrijden)
De Hardloopwinkel Crosscircuit (4 wedstrijden)
Voor het bepalen van de klasse waarin je alle wedstrijden van het seizoen 2009/2010 loopt (Mannen Senior, Mannen 35, Vrouwen Senior, Vrouwen 35 etc.) telt je geboortejaar tijdens de eerste wedstrijd van het seizoen.
Voor dit seizoen is dat dus 2008.
Voorbeeld:
een man die is geboren in 1954 komt gedurende alle wedstrijden uit in de categorie: Mannen 55.
Van de vier wedstrijden, zowel van de “1 van de 4” – lopen als van de crossjes, moet je er minimaal drie gelopen hebben om in het persoonlijke klassement te worden opgenomen. Loop je alle vier de wedstrijden, dan vervalt je slechtste klassering.
Na elke wedstrijd wordt er onder de deelnemers een aantal leuke prijzen in natura op je startnummer verloot (aangeboden door sponsor De Hardloopwinkel).
Na de laatste wedstrijd van het seizoen zijn waardebonnen beschikbaar gesteld door De Hardloopwinkel voor de best geklasseerden in alle categorieën. Het aantal bekers per categorie is afhankelijk van het aantal atleten dat minimaal aan drie wedstrijden heeft deelgenomen en in het eindklassement is opgenomen.
In het persoonlijk klassement van de “1 van de 4” – lopen en van het crosscircuit worden niet alleen de atleten van de organiserende verenigingen opgenomen; ook atleten van andere verenigingen zullen hierin worden opgenomen.
Het clubklassement van de “1 van de 4” – lopen geldt slechts voor de vier deelnemende verenigingen Haag Atletiek, The Hague Road Runners, De Koplopers en Sparta. Voor dit klassement tellen de beste klasseringen per wedstrijd van alle categorieën (vijf Mannen Senior, vier Mannen 35, drie Mannen 45, twee Mannen 55, drie Vrouwen Senior, twee Vrouwen 35 en één Vrouwen 45).
Wisselbeker
Er is een wisselbeker voor de vereniging met het laagst behaalde aantal punten over het gehele “1 van de 4” - seizoen.