Trainingen en trainers (baan) winteraanbod 2017-2018

Aanbod trainingen wedstrijdatletiek en jeugd, winter 2017-2018 locatie atletiekbaan Laan van Poot, tenzij anders vermeld
training tijdstip trainer(s) coordinator bijzonderheden
Mini- en c-pupillen
wo algemeen 15:30-16:30 u o.a. Jeroen Koelewijn, Martin vd Berg Roos van Wijnhoven
za algemeen 9:15-10:15 u o.a. Jeroen Koelewijn, Martin vd Berg Roos van Wijnhoven
A-en B-pupillen
wo algemeen 16:45-18:15 u o.a. Arjan v Denzen, Fouad Daoudi Roos van Wijnhoven
za algemeen 10:30-12:00 u o.a. Arjan v Denzen, Fouad Daoudi Roos van Wijnhoven
D-junioren
ma algemene training 18:30-20:00 u Truus van Amstel, Max Meuleman, Rob de Does e.a. deels indoor, Segbroekcollege
Stefan Dijkhuizen, Leonard Hakker
di
wo algemene training 18:30-20:00 u Dirk Versluis, Maurik de Groot, Rob de Does e.a.
Jur Sturing, Mariëlle Bruin
do selectie 18:30-20:00 u Dirk Versluis, Neal Karremans Rob de Does e.a. op uitnodiging
vr
za crosstraining 10:30-12:00 u nog in te vullen Rob de Does e.a. op uitnodiging
zo
BC-junioren, wedstrijdgericht, alle trainingen: deelname na overleg met desbetreffende coördinator; locatie atletiekbaan Laan van Poot, tenzij anders vermeld
ma werpkracht/sprongkracht 17:30-19:30 u Hans Coolen Hans Coolen meerkampers, op uitnodiging
werpen: krachtcentrum 18:45-20:45 u Paul de Vries Paul Wernert na overleg
sprint 19:00-20:30 u Mattie Dekkers Mattie Dekkers duintraining
di krachttraining meerkamp 17:15-18:30 u Hans Coolen Hans Coolen deelname na overleg
looptraining meerkamp 18:45-20:15 u Esther Dankwah Hans Coolen in de duinen, deelname na overleg
Mila 18:30-19:45 u Dick Lam Dick Lam duintraining
werptraining 19:00-20:30 u Erik van Vreumingen Paul Wernert
wo sprint 17:45-19:15 u Mattie Dekkers Mattie Dekkers op uitn, in de winter afgewisseld met kracht
werpen: krachtcentrum 18:45-20:45 u i.o.m. Paul de Vries Paul Wernert na overleg
polsstokspringen 19:30-21:00 u Rinze Venderbosch Hans Coolen turnen, zaal Houtwijk, na overleg
do sprint jun C 18:30-20:00 u Mattie Dekkers Mattie Dekkers mogelijk hal Segbroekcollege
sprint jun AB 20:00-21:30 u Mattie Dekkers Mattie Dekkers mogelijk hal Segbroekcollege
Mila 18:30-19:45 u Jeroen van Aken, Elsbeth Ciesluk Dick Lam
speerwerpen 19.00-20.30 u Paul de Vries Paul Wernert na overleg
vr sprongkracht/krachttraining 16:00-20:00 u i.o.m. Paul de Vries Paul Wernert werpers, na overleg
krachttraining jun AB 16:00-18:00 u Mattie Dekkers Mattie Dekkers i.o.m. Paul Wernert
meerkamp: hordentraining 16:30-18:30 u Niko Zuidema Hans Coolen deelname na overleg
meerkamp: werpen 16:30-18:30 u Hans Coolen Hans Coolen deelname na overleg
meerkamp: kracht 18:30-19:30 u Hans Coolen Hans Coolen deelname na overleg
za Mila/cross 10:30-12:00 u Dick Lam Dick Lam duinen
zo meerkamp 10.00-13.00 u Robbert Bal / Hans Coolen Hans Coolen indoor Naaldwijk, na overleg
verspringen 10:00-11:30 u Mattie Dekkers Hans Coolen indoor Naaldwijk
polsstokhoogspringen 10.00-13.00 u Marc de Ruiter Hans Coolen indoor Naaldwijk, na overleg
speerwerpen 10:30-12:30u Paul de Vries Paul Wernert na overleg
sprint jun ABC 11:30-13:00 u Mattie Dekkers Mattie Dekkers indoor Naaldwijk
polsstokhoogspringen 13.00-14.30 u Hans Coolen Hans Coolen indoor Naaldwijk, na overleg
BC-junioren, algemene training
ma 18:30-20:00 u Jur Sturing, Caroline Verduin, Jeffrey van Noortwijk Eric Stijnman
do 19:00-20:30 u Jacandra Brinkkemper, Hilde Pape, Jur Sturing Eric Stijnman
Senioren incl A-junioren
ma krachttraining 18:45-20:45 u Paul de Vries Paul Wernert werpers
polsstokhoogspringen 19:30-21:00 u Rinze Venderbosch Hans Coolen na overleg met Hans Coolen
di sprint/ duintraining 19.00-20.30 u Paul Wernert, Jerry Monsels Paul Wernert
Mila 19.15-21.00 u Dick Lam Irene Aldersma in combinatie met junioren
Verspringen/ hss 19.00-20.30 u Jerry Amsterdam Hans Coolen
wo Discuswerpen / Kogelstoten 20:00-21:30 u tijdelijk niet ingevuld Paul Wernert
krachttraining 18:45-20:45 u i.o.m. Paul de Vries Paul Wernert werpers
do sprint 19.00-20.30 u Paul Wernert, Jerry Monsels, Esther Dankwah Paul Wernert
Mila 19.30-21.00 u Dick Lam, Raphael Langmair, Jeroen van Aken Irene Aldersma in combinatie met junioren
speerwerpen 19.00-20.30 u Paul de Vries Paul Wernert
verspringen/ hinkstap 19.00-20.30 u Jerry Amsterdam Hans Coolen
vr sprongkracht / krachttraining 16:00-20:00 u i.o.m. Paul de Vries Paul Wernert werpers, na overleg
za sprint 11:00-13:00u Paul Wernert Paul Wernert indoor Naaldwijk, op uitnodiging
Mila/cross 10:30-12:00 u Dick Lam Dick Lam duinen
zo sprint 10:00-11:30u Paul Wernert, Leen Stil Paul Wernert
speerwerpen 10:30-12:30u Paul de Vries Paul Wernert