Trainingen en trainers

Wedstrijdgericht hardlopen
De trainingen voor het wedstrijdgericht hardlopen zijn op maandag-  en woensdagavond (19.00 uur) en zaterdagochtend (9.30 uur). 

Overzicht wedstrijdgerichte loopgroepen (versie 20190101)
         
Gr. Tijden 10 km Trainers    
1 < 40 minuten Lodewijk van Dongen
1   Rein de Groot
         
2 38-42 Vincent   Holleman
2   Olga   Maas
    Dave   Kumpe
    Cor van der Geest
         
3 40-44 Jan   Slootweg
3   Theo van der Linden
    Steve   Hubee
    Dirk   Krull
         
4 43-48 Wim   Hartman
4   Ruud   fabrie
4   Ilse   Houtman
         
5 46-50 Sjaak   Oosterlaken
         
6 48-52 Arie   Don
6   Sandra   Klein
6   Sanny   Schoon
    Ilja   Bolhuis
         
7 50-54 Peter   Pronk
7   Ton de Jong
         
8 54-58 Chris van Huizen
8   Maarten de Niet
8   Chris   Oude Maatman
         
9 56-60 Jan   Wassink
    Esmee   Aalbers
9   Willem   Kloosterman
         
10 54-58 Rik   Vink
10   Marcel van Geffen
10   Leonie van Zuijlen
         
11 56-60 Willem   Wissink
11   Gerard van Lieshout
         
12 58-62 Martijn van der Meer
12   Annemiek van der Meer
         
13 62- > Peter   Jutte
    Henk   Martin

Recreatief hardlopen
De trainingen voor het recreatief hardlopen zijn op maandag- en woensdagavond (19.00 uur), dinsdagochtend (10.30 uur), vrijdagochtend (10.00 uur), vrijdagavond (19.00 uur), zaterdagochtend (9.30 uur) en zondagochtend (10.00 uur).

 

Overzicht recreatieve loopgroepen per (versie 20191115)
  Zondag 10.00 – 11.30 uur
Gr. Tijden 10 km Trainers    
1 < 45 minuten Ruud   Nobel
1   Albert Jan   Groen
1   Peter van der Meer
1   Piet de Jonge
 
2 45-51 Sandra   Jellema
2   Edwin   Stens
 
4b 55-60 Bert   Lammers
 
5b 60-66 Jan van Ingen Schenau
 
6c > 66 Ton   Gerritsen
6c   René Le Grand
 
  Maandag 19.00 – 20.30 uur
3 48-56 Marcel   Zandvliet
3   Arjen   Hoogerwerf
 
4d 55-60 Rob   Pronk
 
5a 60-66 Ton   Gerritsen
 
  Dinsdag 10.30 – 12.00 uur
5c 60-66 Jan   Groenestein
5c   Carel   Knoester
 
6b > 66 Hans   Simonis
 
  Woensdag 19.00 – 20.30 uur
1 < 45 minuten Ruud   Nobel
1   Albert Jan   Groen
 
2 45-51 Jack   Jellema
 
3 48-56 Marcel   Zandvliet
3   Arjen   Hoogerwerf
 
4a 55-60 Antoinette de Haan
4a   Karina   Delfos
4a   Simone   Koppius
 
4b 55-60 Bert   Lammers
 
4d 55-60 Rob   Pronk
 
5a 60-66 Ton   Gerritsen
 
5d 60-66 Robbert van der Els
 
6a > 66 Gaby   Overtoom
6a   René Le Grand
 
  Vrijdag 10.00 – 11.30 uur
4c 55-60 Kees   Bal
 
5b 60-66 Jan van Ingen Schenau
5b   Frits   Maas
 
  Vrijdag 19.00 – 20.30 uur
2 45-51 Sandra   Jellema
 
  Zaterdag 9.30 – 11.00 uur
3 48-56 Marcel   Zandvliet
3   Arjen   Hoogerwerf
 
4a 55-60 Antoinette de Haan
4a   Karina   Delfos
4a   Simone   Koppius
 
4d 55-60 Rob   Pronk
 
5a 60-66 Ton   Gerritsen
Algemeen invaltrainer: Hans Verboom